Moon Stone

 To nowoczesna oferta produktów marki Gnejsy.pl, która przekształci Twój ogród w miejsce nie z tej ziemi. Naszym niewątpliwym atutem jest bezpośrednia współpraca z Kopalnią Polski Łupek co umożliwia nam zaoferowanie produktów najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

Dystrybutor marka Gnejsy.pl

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prezentujemy trzy różne frakcje tego kruszywa ozdobnego. Produkty te są nowością w naszej ofercie i niezaprzeczalnie stanowią dopełnienie wyjątkowej gamy produktów.

Łupek MOON STONE

Łupek MOON STONE jest nowoczesnym a zarazem kolorystycznie neutralnym rozwiązaniem. Barwa tego naturalnego kamienia zasługuje na szczególną uwagę, jest to doskonałe połącznie barwy jasnopopielatej, jasno srebrzystej z akcentami w odcieniu brązu.
Kora łupkowa Moon Stone ze względu na swój naturalny charakter, doskonale wpisuje się w krajobraz. Zastosowana wokół drzew i krzewów na wszelkiego rodzaju rabatach, ścieżkach, znakomicie wkomponuje się w barwne naturalne środowisko.
Obecnie zadbany i niemalże bezobsługowy ogród jest niedoścignionym marzeniem. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom w zmieniających się warunkach klimatycznych produkty z naszej oferty są niejako odpowiedzią. W upalne miesiące chroniąc ziemię przed utratą wilgoci zabezpieczają zieleń, niestraszne jej warunki atmosferyczne tj. deszcz, wiatr, gdyż frakcja kamienia pozostaje na swoim miejscu zwiększając trwałość rabaty na lata.
Wybierając z naszej oferty produkty Moon Stone mają Państwo pewność 100% co do jakości produktu naturalnego.

Bryły serycytowe

Bryły serycytowe z linii nowości produktów marki Moon Stone stanowią produkt prestiżowy. Wykwalifikowana kadra wydobywa duże formy kamienia naturalnego, wybierając dla Państwa te najbardziej wyjątkowe. Wyselekcjonowane bryły zasługują na szczególną uwagę, tworząc niespotykane dzieło sztuki. Barwa bryły łupka serycytowego to neutralne połączenie barwy jasnopopielatej, jasno srebrzystej z akcentami w odcieniu brązu. Proponowane w naszej ofercie monolity doskonale znajdą zastosowanie jako kaskady wodne. Bryły tworzą najbardziej trwały i atrakcyjny dodatek do krajobrazu.